Popularne wanny z hydromasażem, kiedyś kojarzyły się z luksusem i drogimi wyjazdami do SPA. Dziś każdy może mieć swoje jacuzzi i we własnym domu korzystać z relaksującej kąpieli z bąbelkami. Jeśli tylko masz wystarczająco dużą łazienkę warto sprawić sobie taką przyjemność.

Zakup jacuzzi produkowanego w Warszawie

jacuzzi produkowane w warszawieDziś postanowiłam się z wami podzielić opinią na temat mojego nowego nabytku jakim jest wanna z hydromasażem. Zdecydowałam się kupić jacuzzi produkowane w warszawie, bezpośrednio od producenta. Moja wanna jest średniej wielkości, ale bez problemu zmieszczą się w niej dwie osoby. Bardzo podobały mi się jacuzzi pod zabudowę, jednak nie uśmiechał mi się remont całej łazienki, dlatego wybrałam wannę wolnostojącą. Realizacja zamówienia była bardzo szybka i sprawna, dodatkowo w cenie firma oferowała również montaż, co było dla mnie bardzo ważne. I teraz to co najważniejsze -moje jacuzzi to wanna z hydromasażem Shiatsu. Cóż to takiego? Nawiązuje ona do tradycyjnego, japońskiego masażu uciskowego, tylko, że w tym przypadku wykonywany jest on oczywiście za pomocą wody. Wanna wyposażona jest aż w trzydzieści dwie malutkie dysze wodne, które pozwalają na bardzo intensywny masaż. Ma on szereg zdrowotnych właściwości – między innymi poprawia ukrwienie całego organizmu i może pomóc walczyć z bólami głowy. Dla mnie przede wszystkim jacuzzi świetnie sprawdza się po całym dniu spędzonym za biurkiem, ale też i po intensywnym treningu – pozwala się świetnie zrelaksować i uniknąć zakwasów na następny dzień. 

Jeśli jeszcze się zastanawiasz nad zakupem domowego jacuzzi, podpowiem ci, że naprawdę warto. Wprawdzie trzeba na ten cel wydać kilka a czasem nawet kilkanaście tysięcy, ale komfort relaksowania się na co dzień, we własnej łazience jest wart tych pieniędzy. 

Kategorie: Dom i ogród