Lubię poznawać nowych ludzi i nawiązywać z nimi dobre, koleżeńskie relacje. Jestem ekstrawertyczką i potrzebuję kontaktu z ludźmi jak mało kto. Dlatego też, kiedy moja znajoma z pracy zaprosiła mnie na kawę do swojego domu, bardzo się ucieszyłam. Wiem jednak, że moja koleżanka jest młodą mamą. Dlatego też postanowiłam kupić jej córce jakiś mały upominek w postaci zabawki.

Interaktywna zabawka wspomaga rozwój dziecka

elektryczne zabawki interaktywne dla dziewczynekJestem osobą, która nie ma zbyt wiele kontaktu z dziećmi. Nie mam rodzeństwa, a moi znajomi raczej też dzieci nie posiadają. Dlatego też miałam niemały problem, stojąc na środku kolorowego sklepu z zabawkami. Mniej więcej wiedziałam, co może lubić córka mojej znajomej, ale nie chciałam niczego przekręcić, więc poprosiłam o pomoc fachowca. Pracownik sklepu bardzo chętnie wdał się ze mną w dialog, chcąc mi pomóc, doradzając najlepiej, jak potrafi. W ten oto sposób podprowadził mnie do półki, na której znajdowały się elektryczne zabawki interaktywne dla dziewczynek. Bardzo chwalił tego typu zabawki, mówiąc że mają bardzo dobry wpływ na rozwój dziecka, bo między innymi wspomagają jego wyobraźnię. Na te wieści zareagowałam bardzo optymistycznie. Wierzyłam temu człowiekowi, ufając że zna się na swoim fachu i dzięki jego radzie będę w stanie uszczęśliwić córeczkę znajomej. Nie zastanawiając się więc długo, podeszłam do kasy z fajną, interaktywną zabawką. Byłam bardzo ciekawa reakcji zarówno małej, jak i jej mamy.

Kiedy wręczałam dziecku zabawkę, czułam niemałą ekscytację. Nie wiedziałam, jak dziewczynka zareaguje. Jednak kiedy ujrzałam szeroki uśmiech na jej twarzy, byłam z siebie bardzo zadowolona. Dziecko bawiło się zabawką ode mnie praktycznie przez cały czas, kiedy z jej mamą rozmawiałyśmy na swoje ulubione tematy.

Kategorie: Handel