Ostatnio przeprowadziłam remont w swojej firmie. Pokoje były odnawiane zanim się tam wprowadziliśmy, jednak korytarz nadal wymagał pewnych zmian. Trzeba było pomalować ściany i dać nowa wykładzinę. Chciałam też, żeby pokoje były jakoś oznaczone, żeby każdy kto do nas zawita będzie wiedział gdzie pójść.

Precyzyjne grawerowanie plexi

grawerowanie plexi wylewanejTak to wchodzili do pierwszego pomieszczenia i tam ktoś ich kierował do właściwego pokoju. To było kłopotliwe. Chciałam, żeby przy każdych drzwiach była przywieszona tabliczka z numerem pokoju i napisem jaki to dział i kto tu przyjmuje. Na przykład: Sala numer 2, Księgowość, Jan Kowalski. Wtedy wiadomo będzie gdzie ma się zgłosić petent. Najlepszą opcją żeby to zrobić wydawało mi się grawerowanie plexi wylewanej. Plexi jest materiałem tanim, lekkim, przeźroczystym. Łatwo się go modeluje i przymocować go można do ściany czy do drzwi. Grawer ma wtedy kolor mlecznobiały, jest widoczny, ale nie rzuca się w oczy jak jakiś kolorowy nadruk. Udałam się do firmy zajmującej się grawerowaniem laserowym by tam przedyskutować szczegóły projektu. Wybrałam plexi ciętą w prostokąty wraz z metalowymi mocowaniami ściennymi. Zamówiłam pięć projektów, po jednym na każdy pokój. Podałam też napisy na każdy z nich i wspólnie z pracownikiem wybrałam czcionkę jaką będą pisane. Była ona prosta, szeryfowa, jednak nie taka zbyt toporna. Całość miała się ładnie prezentować. Zapłaciłam i czekałam aż moje zamówienie na grawerowanie plexi zostanie wykonane.

Wszystko na pewno zostało wykonane tak jak w projekcie. Grawer na plexi był estetyczny i widoczny, o to mi chodziło. Tabliczki też dobrze się prezentowały na ścianach korytarza. Mam nadzieję, że dzięki nim petenci już się nie będą gubili, a także docenią to, że wnętrze mojej firmy dobrze się prezentuje.

Kategorie: Usługi