W tamtym roku podjęłam ciężką walkę z otyłością. Ważyłam ponad sto kilogramów a nie należę do osób wysokich. Musiałam tak naprawdę zmienić całe swoje dotychczasowe życie żeby efekt jaki uzyskałam utrzymał się na dłużej.

Skuteczny zabieg na cellulit

usuwanie cellulitu KatowiceOczywiście cieszyłam się bardzo z każdego utraconego kilograma. Jednak gdy schudłam już tyle ile zamierzałam i tak nie byłam zadowolona z tego jak wyglądam. Skóra była w niektórych miejscach luźna a na nogach miałam bardzo dużo niezbyt estetycznego cellulitu. Koleżanka powiedziała mi, że zna miejsce gdzie bym mogła chodzić na zabiegi na cellulit właśnie. Podobno takie usuwanie cellulitu Katowice nie kosztuje też dużo. Postanowiłam umówić się na wizytę. Przyjęła mnie bardzo miła pani. Zauważyłam, że w gabinecie jest sprzęt bardzo nowoczesny. Musiałam poddać się kilku zabiegom bo jednak u mnie cellulit był bardzo widoczny. Po każdym zabiegu zauważałam u siebie spore zmiany. Wcześniej myślałam, że już nigdy nie założę krótkich spodenek czy też nie wyjdę w stroju kąpielowym na plażę. Jednak z wizyty na wizytę widziałam jak moje nogi stają się gładsze. Tak naprawdę to w pewnym momencie stwierdziłam, że nie pamiętam żeby wyglądały aż tak dobrze. Zabiegi były zatem skuteczne i ja byłam zadowolona. Po ostatnim zabiegu muszę przyznać, że nie widziałam już śladu cellulitu. Po wizycie u kosmetyczki od razu pojechałam do galerii handlowej i kupiłam sobie wymarzone szorty. Gdy je przymierzyłam czułam się niesamowicie.

Bo w tym momencie spełniło się moje większe marzenie. Wiele osób mówi mi o tym jakie mam ładne nogi i jak o nie dbam. Ja oczywiście chętnie opowiadam o tym gdzie chodziłam na te zabiegi i jak one wyglądały. W końcu każda kobieta powinna mieć możliwość cieszyć się ze swojego wyglądu tak jak ja.