Urządzenia do lokalizacji, robią dziś prawdziwą furorę. Jednakże nie każdy gps jest godny naszej uwagi. Konieczne jest wybranie właściwego, dopasowanego do naszych potrzeb modelu. Różnią się one od siebie trybami, zastosowaniem oraz oczywiście ceną. 

Ile kosztują lokalizatory gps do aut? 

lokalizator gps do auta - cenyZapewne najtańsze modele tych urządzeń, najczęściej pochodzące z Chin, nie spełnią naszych oczekiwań. W tego typu urządzeniach chodzi głównie o dokładność pomiaru. To można osiągnąć tylko dzięki użyciu najlepszych podzespołów, a szczególnie dzięki sprawnemu modułowi gps. Lokalizator powinien mieć rozbudowaną pamięć, dzięki czemu będzie mógł przechować maksymalnie dużo danych o położeniu obiektów w danym momencie. Dla samochodów dedykowane są urządzenia nieco bardziej wymagające, których koszt nie powinien jednak przekroczyć sześciuset złotych. To wystarczająca kwota, by kupić naprawdę dobre urządzenie lokalizacyjne. Jeżeli interesuje nas lokalizator gps do auta – ceny w sklepach internetowych są znacznie niższe, niż w salonach firmowych, znanych marek. Warto stawiać na urządzenia, które pomimo swoich niewielkich gabarytów, będą odporne na wstrząsy i uszkodzenia mechaniczne. Odbiornik gps, winien być mocny i przesyłać dane z dużą częstotliwością, W przeciwnym przypadku, brak zasięgu może nam całkowicie uniemożliwić monitorowanie danego pojazdu. Lokalizatora można użyć w przypadku, gdy dojdzie do kradzieży naszego samochodu lub do monitorowania pojazdu firmowego, by osoba, której go powierzono, nie wykonywała nadplanowych kursów.

Tego typu urządzenia są niezawodne i stanowią swego rodzaju system zabezpieczający przed kradzieżą. Jeżeli lokalizator zostanie dobrze ukryty, potencjalny złodziej, zanim go odnajdzie i wymontuje, już będzie ścigany przez policję.

Kategorie: Motoryzacja