Jadąc ostatnio tramwajem potknęłam się i z kieszeni wypadł mi iphone. Nie zdążyłam go złapać i upadł na twardą posadzkę. Od razu go podniosłam, a po wyjściu z tramwaju zobaczyłam czy działa. Dotyk działał prawidłowo, ale na ekranie pojawiła się pajęczynka pęknięć. Uznałam, że pewnie do wymiany jest tylko szybka. Musiałam znaleźć punkt, gdzie mi ją wymienią.

Wymieniłam szybkę w iphone 7

błyskawiczna wymiana szybki iphone 7 - krakówZależało mi na jak najszybszej wymianie szybki, ponieważ telefon komórkowy był mi niezbędny do pracy, a pęknięta szybka znacząco utrudniała jego użytkowanie. Poszukiwania odpowiedniego punktu serwisowego rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: błyskawiczna wymiana szybki iphone 7 – kraków i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć odpowiedni, autoryzowany serwis. Gwarantowali wymianę szybki w iphone 7 od ręki. Od razu się tam udałam. Serwis znajdował się w samym centrum Krakowa także nie miałam problemów z dojazdem. Na miejscu szybko i sprawnie wymienili mi szybkę w telefonie. Dostałam także gwarancję, że wymieniona szybka jest nowa i oryginalna od tego modelu iphone. Pracownik zdjął pękniętą szybkę, odtłuścił ekran i nałożył na niego nową. Po czym usunął pęcherzyki powietrza i odczekał chwilę. Po tym czasie mogłam już na nowo korzystać z mojego iphone 7. Od razu go sprawdziłam. Nie miałam żadnych problemów z dotykiem.

Byłam bardzo zadowolona z tego serwisu, gdzie wymieniono mi szybkę w iphone 7. Wymieniona szybka ściśle przylegała do ekranu i nie odklejała się pod wpływem czasu. To świadczyło o tym, że została wymieniona w sposób profesjonalny i fachowy. Kolejną zaletą tego punktu serwisowego był fakt, że ich usługi były dostępne w bardzo przystępnej cenie. Byli naprawdę konkurencyjni na rynku. Wymiana szybki była bardzo tania.

 

Kategorie: Usługi