Uprawa konopi jest w Polsce zakazana i grożą za to surowe konsekwencje, nie wyłączając kary pozbawienia wolności i wysokiej grzywny. Natomiast zupełnie legalne jest kupowanie i posiadanie nasion marihuany, gdyż służą one nie tylko hodowcom.

W jakich sklepach kupować ziarna konopi?

sklep z nasionami marihuanyGdyby nasiona konopi można było wykorzystać wyłącznie do uprawy, zapewne nie cieszyłyby się one aż tak dużą popularnością. Tymczasem są one sprzedawane jako aromatyczne przyprawy, składniki kadzideł i kosmetyków, ale przede wszystkim jako artykuły kolekcjonerskie. Może to zabrzmieć nieco dziwnie, ale pestki konopi również mogą być przedmiotem pasji i zbiera się je, podobnie, jak znaczki, czy puszki po napojach. Dla niektórych może jest to niecodzienna pasja, lecz dla pasjonatów botaniki i generalnie konopi, to coś zupełnie naturalnego i nie nam oceniać ile w tym racjonalności. Internetowy sklep z nasionami marihuany to miejsce, gdzie ich zakup jest najlepszym rozwiązaniem. Jest tak, ponieważ sklepów stacjonarnych o tym profilu praktycznie nie ma i obrót nasionami ma miejsce głównie w sieci. Poza tym, sklepy online dają nam naprawdę wielki wybór, gdyż w każdym z nich jest dostępne co najmniej kilkadziesiąt różnych odmian konopi. Począwszy od najbardziej znanych gatunków, po te, które na rynku są nowością. Zakup nasion marihuany jest najbardziej opłacalny, gdy zdecydujemy się na ich większą ilość. Bowiem sklepy online dają spore bonifikaty przy zakupie specjalnie dobranych pakietów.

Nasiona konopi w sklepach internetowych są w zdecydowanej większości feminizowane, co oznacza, że są zdolne do wydania plonu. Tylko takie ziarna uznaje się za wartościowe, dlatego sprzedawcy coraz częściej rezygnują ze sprzedaży nasion regularnych, gdzie nigdy nie wiadomo, jakiej płci będzie roślina.

Kategorie: Usługi