Jeżeli szukamy odmiany marihuany, która charakteryzuje się szybkim wzrostem i sporym plonem, należy zastanowić się nad zakupem Blue Cheese, czyli egzotycznego mixu kultowych, w niektórych kręgach, odmian Blueberry oraz Cheese.

Ile kosztują ziarna Blue Cheese?

blue cheese nasionaOdmiana Cheese charakteryzuje się bardzo intensywnym, słodkim, owocowym smakiem, a połączenie go z piżmowym, lekko ziemistym aromatem Blueberry dało naprawdę wyjątkowo dobry efekt. Hybryda tych dwóch gatunków kwitnie od 60-65 dni, a większość roślin osiąga wysokość od 160-200 centymetrów, natomiast dodać trzeba iż w warunkach hodowli zewnętrznej uzyskują jeszcze większą wysokość, a plon zbiera się wtedy w okolicy września. Jeżeli już o nim wspomnieliśmy, to warto dodać, że doświadczeni growerzy potrafią uzyskać nawet 500-600 gramów z metra kwadratowego, co jest imponującym wynikiem. Trzeba też wiedzieć, że ten gatunek zawiera bardzo dużą ilość THC, co czyni go szczególnie pożądanym. Jeżeli zainteresował nas Blue Cheese nasiona tej rośliny dostępne są w zdecydowanej większości sklepów internetowych. Jedno nasiona to koszt około trzydziestu – trzydziestu ośmiu złotych – w zależności od sklepu, w jakim robimy zakup. Natomiast najbardziej korzystny jest zakup kilku lub kilkunastu ziaren, albowiem wówczas możemy uzyskać spory rabat, liczony w dziesiątkach złotych. W sklepach z nasionami dostać możemy także profesjonalne wyposażenie i akcesoria dla growerów, którzy stanowią, wcale niemarginalną, część klienteli.

W niektórych kręgach, Blue Cheese, jest jedną z najbardziej pożądanych odmian, nie tylko z uwagi na wysoką zawartość THC, ale także ze względu na wyjątkowo intensywne doznania smakowe. Nasiona tej rośliny, jeżeli są przechowywane właściwie, zachowają swoje właściwości nawet przez kilkanaście lat.

Kategorie: Usługi