Długo starałem się o pieniądze na remont szkoły, która tego bardzo już potrzebowała. Szczególnie łazienki wymagały uwagi, gdyż zmiany tam były wręcz konieczne. Dlatego właśnie w pierwszej kolejności zleciłem remont łazienek na wszystkich piętrach w szkole.

Łazienki szkolne z energooszczędnymi suszarkami do rąk

energooszczędna suszarka do rąk kieszeniowaMiałem dość obszerny budżet na remont, który zresztą sam wynegocjowałem. Dzięki temu mogłem pozwolić sobie na wygodniejsze i nowocześniejsze rozwiązania. Chciałem, żeby szkoła przeszła ogromne zmiany i do tego dążyłem. Postawiłem na wygodę dla uczniów i dlatego tak bardzo zainteresowała mnie energooszczędna suszarka do rąk kieszeniowa, która wydawała mi się być idealnym rozwiązaniem. Dzieciaki zużywały ogromne ilości ręczników papierowych, przez co w łazienkach często panował bałagan. Takie kieszeniowe suszarki do rąk nie dość, że są wygodne, energooszczędne, to na dodatek pozwolą na łatwiejsze utrzymanie porządku. Potrzebowałem dwunastu suszarek i postanowiłem zamówić je bezpośrednio u producenta. Liczyłem tak po cichu, że uda mi się zyskać niższą cenę. Wybrałem najlepszego producenta suszarek do rąk i z nim podjąłem negocjacje. Trwały dość długo, ale zakończyły się dla mnie sukcesem. Po kilku dniach w łazienkach szkolnych zostały zamontowane energooszczędne suszarki do rąk. Były wygodne w użyciu i dość szybko oraz dokładnie suszyły ręce. Idealnie też pasowały do dozowników na mydło, które także kupiłem nowe. Łazienki prezentowały się bardzo estetycznie.

W ciągu wakacji udało się wyremontować całą szkołę. Zmieściłem się w budżecie a rozliczenie wydatków przygotowałem osobiście. Sporo czasu mi to zajęło, jednak zdecydowanie było warto. Uczniom zmiany bardzo się spodobały i wszyscy o szkołę dbali i nic nie niszczyli.

Kategorie: Handel