To jedna z najpopularniejszych form odnowy biologicznej na świecie. Relaksuje, uśmierza ból, jest chętnie wybierany przez kobiety i mężczyzn, także tych, którzy na co dzień nie korzystają z zabiegów kosmetycznych i spa. Cieszą się coraz większą popularnością. Trwają dwadzieścia, trzydzieści lub sześćdziesiąt minut. Zabieg bańką chińską trwa czterdzieści minut.

Polecane salony masażu w Krakowie

salon masażu KrakówNigdy wcześniej nie odwiedziłam tego typu miejsca. Pod wpływem mojej siostry, która bardzo je chwaliła w końcu się zdecydowałam. Umówiłam się telefonicznie, powiedziano mi również jak się przygotować i jak będzie wyglądał zabieg. Jeśli tym czego szukamy jest salon masażu Kraków jest dobrym miejscem, by je znaleźć. Sama nie wiedziałam, że tyle ich jest w naszym mieście. Zdecydowałam się na masaż antycellulitowy i modelujący sylwetkę. Jednym z bardziej znanych w tej kategorii zabiegów jest masaż bańką chińską. Skutecznie modeluje ciało, ujędrnia skórę i eliminuje cellulit. Z bańką jednak należy postępować ostrożnie, a natężenie masażu zwiększać stopniowo. Należy również pamiętać, że jednym z głównych przeciwwskazań przy tego typu masażach jest kruchość naczyń krwionośnych. Mnie na szczęście to nie dotyczy i mogłam skorzystać z zabiegu. Bardzo mi się podobało. W wypadku tego typu zabiegów ważna jest regularność i systematyczność. W ofercie mieli pakiety zabiegów. Myślę, że zdecyduję się na jego zakup.

Ważne, żeby oferta była przejrzysta i czytelna. Powinna zawierać opis zabiegu, cenę oraz jego czas trwania. Najlepiej, żeby była podzielona według rodzaju zabiegów – modelujące, relaksacyjne czy lecznicze. Warto skorzystać z serii zabiegów. Przyniosą wtedy lepszy efekt. Zakupiłam serię składającą się z dziesięciu zabiegów i otrzymałam dziesięć procent rabatu.

Kategorie: Usługi