Dobrej jakości monitor przyda się każdemu niezależnie od tego, jakie czynności wykonuje na komputerze. Czy jest to praca stricte biurowa, czy może rozrywkowe granie w gry, porządny monitor nie tylko umili nam czas spędzony przed ekranem komputera, ale także zadba o nasz wzrok!

Rewelacyjna jakość monitorów poleasingowych

monitory poleasingoweNigdy nie narzekałam na swój stary monitor do komputera. Pracuję w domu właśnie na komputerze, ale również jestem wielką fanką gier. Mój monitor doskonale sprawdzał się zarówno do pracy, jak i rozrywki, a przynajmniej tak mi się wydawało. Niestety pewnego dnia zdarzyła się z pozoru zabawna sytuacja. Chciałam po prostu przepędzić pająka zza szafki i robiąc to zbyt zamaszyście sprawiłam, że ta polecała w dół zahaczając po drodze właśnie o monitor. Uległ on wówczas znacznemu uszkodzeniu, więc postanowiłam zakupić nowy. Nie było mnie jednak stać na dobrej jakości monitor ze sklepu firmowego, więc zaczęłam szukać sprzętu używanego. Tym sposobem trafiłam na monitory poleasingowe. Jak się dowiedziałam, pomimo iż jest to przedmiot używany, wygląda jak nowiusieńki i co więcej, można go kupić w naprawdę znacznie niższej cenie. Po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii na temat sklepu zdecydowałam się zakupić monitor i przyznam, że nigdy nie żałowałam tej decyzji. O ile stary monitor wydawał mi się doskonały, o tyle ten przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Nie musiałam już zakładać specjalnych okularów do monitora, ponieważ nowy monitor nie psuł mojego wzroku i nie sprawiał, że po długim przesiadywaniu przed komputerem bolała mnie głowa.

Dodatkowo grając w gry miałam wrażenie, jakbym przechodziła ich nowe części, a wszystko ze względu na fantastyczne odwzorowanie kolorów oraz lepsze odświeżanie. Barwy były głębokie, świetnie nasycone, a gry wyglądały po prostu, jak poezja. Biorąc pod uwagę niską cenę monitora, oraz jego jakość, jestem naprawdę pod ogromnym wrażeniem.