Niedawno zdecydowałam się na wykonanie remontu w moim mieszkaniu. Dotychczasowy jego styl już dawno przestał być modny, a mnie samą znudziło już klasyczne wnętrze. Chciałam wprowadzić odrobinę nowości, ale również minimalizmy do mieszkania. Stwierdziłam więc, że remont zacznę od salonu, który postanowiłam urządzić w nowoczesnym i minimalistycznym stylu.

Zalety wykorzystania kamieni dekoracyjnych w naszych mieszkaniach

stegu palermoObecnie coraz modniejsze staje się wykańczanie jednej ściany za pomocą płytek, które swoim wyglądem przypominają nieco złożone z kilku warstw kamieni płytki. Takie kamienne płytki prezentują się naprawdę efektownie, a dodatkowo nadają wnętrzom specjalnego charakteru. Wszystko to ze względu na fakt, że są one płytkami, które posiadają nierówną fakturę, a wiec nie są płaskie. Takie płytki ofertuje pewna znana marka, która na rynku znajduje się już kilkadziesiąt lat. Jeśli chodzi o firmę Stegu Palermo to płytki, które są obecnie najczęściej wybierane wśród wszystkich płytek tej firmy. Płytki te są wytrzymałe na uderzenia, czy rysy, a dodatkowo są łatwe w utrzymaniu w czystości. Odporne są na wysoką wilgotność powietrza, a także podwyższoną temperaturę. Dzięki temu możemy mieć pewność, ze sprawdzą się nie tylko w salonie, czy sypialni, ale nawet w kuchni. Stwierdziłam, ze płytki te idealnie będą nadawały się do mojego salonu. Za ich pomocą wykończyłam jedną ze ścian salonu, a konkretnie tę, na której znajdował się wiszący telewizor.

Uzyskana przeze mnie stylistyka wnętrza przypadła do gustu nie tylko domownikom, ale również gościom, którzy nas odwiedzali. Przyznać muszę, że jestem tak zachwycona uzyskanym efektem, że z wielką chęcią zdecyduję się na montaż tych płytek również w mojej sypialni. Jestem pewna, że postawię na płytki właśnie tej firmy, ponieważ zachwyciły mnie swoimi walorami.