Obecnie do stylizacji paznokci najczęściej wykorzystuje się manicure hybrydowy. Warto więc dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat, skoro kobiety tak chętnie korzystają z tej metody. Paznokcie są przecież niesamowicie ważne jeśli chodzi o ogólną urodę.

Manicure hybrydowy jest niezwykle trwały

manicure hybrydowy PoznańWarto zauważyć, że manicure hybrydowy łączy w sobie zalety lakierów klasycznych jak i żelowych. Niezwykle proste jest nałożenie hybryd, a warstwa lakieru jest naprawdę cienka. Jest to istotna sprawa, bo dzięki temu efekt wygląda naturalnie. Choć oczywiście wiele zależy od umiejętności danej kosmetyczki. Manicure hybrydowy cechuje się wysoką trwałością oraz odpornością na odpryski czy uszkodzenia. Hybrydy spokojnie wytrzymują nawet trzy tygodnie. Różnicą w porównaniu do zwykłych lakierów jest jedynie to, że każdą warstwę należy utwardzić pod specjalną lampą UV. Nakładając lakier hybrydowy robi się to warstwowo, najpierw jest baza, potem kolor, a następnie top. Z całą pewnością dużym plusem w tym przypadku jest oszczędność czasu. Nie trzeba go marnować na częste nakładanie lakieru. Wystarczy tylko raz zrobić sobie manicure hybrydowy, a potem przez kilka tygodni ma się zwyczajnie z tym spokój. Dlatego też tak wiele kobiet docenia manicure hybrydowy Poznań będzie odpowiednim miejscem, żeby znaleźć kosmetyczkę wprawioną w nakładaniu hybryd. Oczywiście są także inne rodzaje manicure, jednak to właśnie hybrydy cieszą się w dzisiejszych czasach największą popularnością. Warto się na nie zdecydować.

W internecie można łatwo znaleźć zdjęcia hybryd wszelkiego rodzaju. Często wygląda to na prawdziwą sztukę, bo jednak odpowiednio zrobione paznokcie potrafią wręcz olśniewać. Jeśli jeszcze się nie korzystało z takiego manicure, to warto byłoby chociaż raz spróbować.