Polacy, którzy chcą skorzystać z międzynarodowych przewozów busami, mogą już kupować bilety na większość tras przez internet. Można wejść na świetną i bardzo funkcjonalną stronę z ofertą zdecydowanej większości prywatnych przewoźników. Tą samą ofertę można znaleźć również w aplikacji, którą można pobrać na każdego rodzaju telefon komórkowy.

Jak kupić bilet na busa w aplikacji?

busy z polski do holandiiZarezerwowanie biletu na przejazd busem do dowolnego kraju w Europie jest naprawdę proste. W tym celu trzeba najpierw pobrać odpowiednią aplikację lub wejść na stronę internetowej wyszukiwarki połączeń komunikacyjnych. Następnie w odpowiednie pola wpisujemy miasto, z którego chcemy wyruszyć w podróż oraz miasto docelowe, do którego chcemy dotrzeć. I tak na zapytanie o busy z Polski do Holandii wyszukiwarka pokazuje ofertę kilkudziesięciu różnych przewoźników. Każdy z nich ma inną cenę biletów – warto więc poświęcić chwilę na znalezienie najkorzystniejszej oferty przewozu. Różnice pomiędzy różnymi przewoźnikami na tych samych trasach są tak naprawdę minimalne, a im później rezerwujemy przejazd tym mniejsze mamy możliwości wyboru przewoźnika. W każdym razie każdy podróżujący powinien pobrać sobie taką aplikację. Po wybraniu konkretnej trasy i przewoźnika można kupić bilet płacąc online. Bilet po kilku chwilach przychodzi na maila – trzeba go sobie tylko wydrukować. Na dwa dni przed datą wyjazdu trzeba skontaktować się z przewoźnikiem i potwierdzić, że nasza podróż jest aktualna.

Wyszukiwanie połączeń busami na trasach międzynarodowych nareszcie jest tak samo proste jak wyszukiwanie przewozów autokarowych. Dzięki specjalnej aplikacji wyszukującej połączenia i przewoźników można kupić bilet na przejazd w ciągu kilku minut. Wystarczy jedynie podać miejsce wyjazdu i cel swojej podróży.

Kategorie: Transport