Rok temu urodziłam dziecko i poszłam na urlop macierzyński. Moja szefowa powiedziała, że stanowisko w firmie będzie na mnie czekało i dzwoniłam już do niej żeby się przypomnieć. Postanowiłam dać córkę do żłobka i wrócić do pracy. Jestem księgową z zawodu i bardzo lubię swoją pracę.

Wracam do księgowania po urlopie macierzyńskim

Usługi księgowe poznańMoja szefowa ucieszyła się kiedy dowiedziała się, że wkrótce wracam do firmy. Stanowisko oczywiście na mnie czekało. Moi klienci, których do tej pory obsługiwałam do mnie wrócą. Zastępowała mnie koleżanka ale ona dostanie nowe firmy do księgowania. Bardzo się ciesze, że nie będę miała problemów z szukaniem pracy. Księgowanie dokumentów zawsze sprawiało mi sporo radości. Bardzo dobrze radziłam sobie na studiach i szybko udało mi się znaleźć dobra pracę. Usługi księgowe poznań są bardzo często poszukiwane przez mniejsze czy większe firmy. Księgowa zawsze znajdzie pracę i nie będzie miała z tym większych trudności. Ja jednak chciałam wrócić do starej firmy dlatego, że będę mogła dogadać się z szefową jeśli chodzi o moje godziny wyjścia. Część dokumentów będę mogła księgować w domu. Szefowa ma do mnie zaufanie więc na tym mi najbardziej zależało. Muszę moje dziecko przyzwyczaić do żłobka i w pierwszych miesiącach będę musiała wychodzić trochę szybciej. Powrót do pracy jest dla nie sprawa oczywistą. Ja zawsze byłam bardzo aktywną osobą i nie lubiłam siedzieć w domu. Pracowałam praktycznie do końca ciąży i moje koleżanki nawet się śmiały, że urodzę księgując dokumenty.

Postanowiłam się przygotować do powrotu. Poczytałam wszystkie ustawy i przypomniałam sobie programy, na których do tej pory pracowałam. Miałam trochę przerwy a chciałam żeby szefowa była ze mnie zadowolona tak jak zawsze. Jestem bardzo zadowolona z powrotu do pracy.