Moja siostra urodziła niedawno córeczkę. Poród zbiegł się w czasie z przeprowadzką, więc miesiąc po narodzinach mojej siostrzenicy moja siostra wraz z rodziną przeprowadziła się do nowego mieszkania. Z tego powodu postanowiliśmy kupić jakieś fajne prezenty dla mojej siostrzenicy do jej własnego pokoiku.

Postanowiliśmy kupić siostrzenicy artykuły dekoracyjne do pokoju

artykuły dekoracyjne dla dzieciW centrum handlowym, które odwiedziłam z mężem dużo sklepów miało w sprzedaży artykuły dekoracyjne dla dzieci ale nie mogliśmy znaleźć niczego odpowiedniego. Jeżeli już coś nam się spodobało to było bardzo drogie. Jednym z takich artykułów była piękna, ozdobna lampa z różowym kloszem ale kosztowała ponad 500 złotych. Taka cena była dla nas zdecydowanie za wysoka, tym bardziej, że planowaliśmy kupić kilka rzeczy. W sklepie stacjonarnym znaleźliśmy fajny zestaw do łóżeczka niemowlęcego i piękne smoczki, ale niestety żadnych artykułów dekoracyjnych. Postanowiliśmy więc poszukać jakiś fajnych dodatków do pokoju mojej siostrzenicy w Internecie. Jak zwykle sklepy on-line mnie nie zawiodły i znalazłam wiele przedmiotów, które niesamowicie mi się podobały, a były w korzystnych cenach. Wiele z produktów zapisałam sobie do ulubionych by kupić je w przyszłości. Natomiast na pierwszy prezent dla siostrzenicy, jeżeli chodzi o dekoracje to wspólnie z mężem wybraliśmy m.in. piękne poszewki na poduszki w beżowym kolorze z haftowanymi wzorami oraz gwiazdę na ścianę, która ma w sobie żarówki LED. Kupiliśmy też kilka ramek z obrazkami w środku, które są po prostu urocze.

Rzeczy, które kupiliśmy naprawdę świetnie prezentują się w pokoju mojej siostrzenicy. Mojej siostrze spodobały się najbardziej ramkami z obrazkami przedstawiającymi różne zwierzęta narysowane w bardzo słodkim stylu. Moim zdaniem prezentują się one świetnie nad łóżeczkiem córki mojej siostry.

Kategorie: Handel